MAXIMAL MONETARY RECOVERY • FAST RESULTS • PROFESSIONAL AND COURTEOUS SERVICE
PERSONAL INJURY ATTORNEY • MÓWIĄCY PO POLSKU ADWOKAT  • ODSZKODOWANIA
Instrukcja Po Polsku
                                                                                    
English Version
HomePersonal Injury InstructionsInstrukcja Po PolskuPractice AreasContact Us

Thomas J. Gabryszewski, adwokat, specjalizuje sie w odszkodowaniach
(312) 856-1099
INSTRUKCJA ZACHOWANIA SIĘ PO WYPADKU
WYPADKI SAMOCHODOWE ORAZ WYPADKI PRZY PRACY
 
1.Nie dyskutuj z nikim- Ty nie powinieneś  rozmawiać z nikim na temat twojego wypadku za wyjątkiem adwokata,  lub inwestygatorem w naszym biurze. Powinieneś zawsze żądać jakiegoś dowodu tożsamości aby być pewnym z kim rozmawiasz. Nie powinieneś nawet ze swoją Insurance Co. (kompania ubezpieczeniowa), lub z innymi adwokatami nadeslanymi przez twoją Insurance Co., zanim nie zawiadomisz nas byśmy przyszli wg. życzenia. My chcemy załatwiać wszystko w naszym biurze.
 
2.Twoj doktor- Ty powinieneś zwracać się do swgo doktora często i zawsze podać mu twoje wszystkie niedomagania. Nie powinieneś pomniejszać twych niedomagń i uszkodzeń. Wizyta u doktora jest najlepszym sposobem otrzymania wlaściwej pomocy. Jeśli ty skontaktujesz się z innymi doktorami bądź pewień, ze my będziemy natychmiast zawiadomieni o ich adresach.
 
3.Dziennik choroby (dolegliwości) -Zapisuj codziennie lub, co tydzień stan twojego zdrowia. To może być bardzo potrzebne, kiedy np. 1 rok poźniej ty będziesz mógł dokładnie przedstawić twoje cierpienia i dolegliwości w minionym czasie. W przyszłości, podaj wszystkie informacje dotyczące tej sprawy.
 
4.Straty -Notuj dokładnie wszystkie dni pracy stracone z powodu choroby.
 
5.  Rachunki madyczne -Zachowuj podwójne kopie wszystkich wydatków na doktora, szpital i lekarstwa. Powinieneś, co pewien czas wysyłać te rachunki do nas do naszego rajestru. Powinieneś także zachować dane jakichkolwiek wydatków poniesionych w zwjązku z twym wypadkiem, jak naprzykład opłata za jakąś extra pomoc. Wszystkie opłaty powinny być płacone czekami, lub powinieneś otrzymać pokwitowanie. Powinieneś zrobić liste wszystkich rachunkòw medycznych
 
6.Reperacja auta -Nie reperuj twego auta zanim nie będziesz pewny, że my zrobiliśmy fotografie tego uszkodzenia. Po zrobieniu fotografii przez nasza biuro twoja Insuranc Co. może raperować twoje auto.
 
7.Oskarzenia -Nigdy nie uważaj się za winnego za jakiekolwiek wykroczenia i jeśli jesteś aresztowany w związku z tym wypadkiem wezwij adwokata z naszego biura ntychmiast. Adwokat z naszego biura poradzi ci, co masz robic. W wypadku śeledztwa przez sędziego, lub innych dochodzeń zawiadom nasze biuro, a my udzielimy ci skutecznej pomocy.
 
8.Świadkowie -Natychmiast podaj nam dokładne nazwiska, adresy i talefony twych świadków.
 
9.Zachowaj twoje pomoce -Jeśli twoja rana, czy inne, uszkodzenia ciała wymaga nalożenia gipsu, szczudeł, pasów, wózka inwalidzkiego czy też innych pomocy zachowaj je jako dowód rzeczowy dla sądu. Powinieneś te przedmioty zachować i kiedy zaistnieje konieczność przynieść je ze sobą.'
 
10.Wyślij nam negatywy i fotografie robione z związku z twoim wypadkiem i choroba -Jeśli jesteś leczony w szpitalu i otrzymujesz różne zabiegi lekarskie, terapie itd. zawiadom nasze biuro a my wykonamy opowiednie zdjecia.
 
11.Pytania -My prawdopodobnie nie skontaktujemy się z tobą zanim nie będziemy mieć coś definitywnego. My skontaktujemy się z tobą byś złożył zeznania, odpowiedzi dla przeprowadzajacych dochodzenia (pytania)i kiedy twoja sprawa bedzie wysłuchana, która może być zakończona po roku od jej rozpoczęcia. Jeśli masz jakieś specjalne pytania, lub jakieś watpliwości, lub niejasności, proszę zadzwonić lub napisać do nas.
 
                                       Copyright by Thomas J. Gabryszewski
 
The information you obtain at this site is not, nor is it intended to be, legal advice. You should consult an attorney for individual advice regarding your own situation.
 
155 North Michigan Ave Suite # 9008Chicago, IL 60601
Phone: (312) 856-1099Fax: (312) 856-1099Email:tgabryszewski@gmail.com 
CHICAGO'S POLISH SPEAKING 
PERSONAL INJURY LAWYER
(312) 856-1099